Fulltextové vyhledávání

Je nutné nainstalovat Flash player

Benefiční koncert na podporu domácího hospice Motýl 

Na benefiční Koncert pro Motýla zve v úterý 3. listopadu 2015 do divadla MDK Sokolov nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Smyslem dobročinné akce je podpořit Domácí hospic Motýl, který na Sokolovsku poskytuje specializovanou paliativní péči umírajícím lidem v jejich domácím prostředí.

 

Součástí večera proto bude peněžní sbírka, jejíž výtěžek půjde na zakoupení oxygenerátoru pro potřeby mobilního hospice. „Přenosný kyslíkový koncentrátor je přístroj usnadňující dýchání a my ho zapůjčujeme do rodin, kde se starají o umírajícího. Takový člověk pak může díky hospicové a paliativní péči důstojně zemřít v domácím prostředí v kruhu svých nejbližších,“ řekl Jan Sebján, ředitel Farní charity Sokolov, která spolupracuje s občanským sdružením Střípky na provozu mobilního hospice.

 

Vstup na Koncert pro motýla je volný. Kdo ale bude chtít, může libovolnou částkou podpořit finanční sbírku a udělat tak dobrý skutek. Přispět bude možné buď přímo do sběrné kasy, nebo prostřednictvím dražby velkoformátových fotografií cestovatelky a fotografky Karolíny Trskové. Její snímky se budou prodávat v závěru programu, přičemž platí pravidlo, že kdo nabídne více, ten získá jednu z pěti exkluzivních fotografií pořízených v exotických zemích.

 

Na benefiční akci vystoupí Pěvecký sbor Svazu Ukrajinců Bohemie, Tanečníci souboru Khamoro, Marching band Roberta Kučery a kapela Devleskero drom Sboru Církve adventistů sedmého dne. Začátek je v 18 hodin.

 

 

 


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

logo smok 9 listu[1].pngLogo DSMOK