Fulltextové vyhledávání

Je nutné nainstalovat Flash player

Aktuality z Kraslicka


Jindřichovice lákají na fotbalový memoriál, exhibici muži vs. ženy a zábavný večer

Na fotbalový memoriál Miroslava Fojtíka spojený se zábavným doprovodným programem zvou Jindřichovice. Akce se uskuteční v sobotu 25. července od 9.30 na jindřichovickém hřišti, o prvenství bude bojovat domácí s mužstvy z Dolního Rychnova, Božičan a s Kočka teamem. Po turnaji organizátoři naplánovali exhibiční utkání muži proti ženám a volbu miss. Od 19 hodin se o zábavu postará živá hudba, vstupné 50 korun. Pro děti bude po celý den k dispozici skákací hrad.

Více

Publikováno 20. 7. 2015 13:31

Gynekolog Josef Bolen ze Stříbrné dobyl s národním týmem zlato na MS lékařů ve fotbalu

S nejcennější trofejí – soškou podobnou slavné Niké – se z fotbalového mistrovství světa lékařů v kalifornském Long Beach vrátilo české reprezentační mužstvo. V čele s prezidentem týmu Josefem Bolenem, jinak známým gynekologem a zastupitelem obce Stříbrná na Sokolovsku. Nadšený sportovec a řízný obránce klubu FK Kraslice byl před dvěma lety u toho, když se družstvo složené z lékařů všech oborů skládalo díky inzerátu, jenž vyšel v časopisu České lékařské komory.

Více

Publikováno 17. 7. 2015 9:45

Festiválek na konci světa přivítá Žalmana i Vojtu Kiďáka

Už 8. ročník Festiválku na konci světa pořádá v sobotu 18. 7. v Kraslicích skupina Alison ve spolupráci s městskou knihovnou a s finanční podporou Svazku měst a obcí Kraslicka. Akce se uskuteční v zahradě kraslického kulturního domu od 13 hodin. Vystoupí tu například Žalman a spol, Cop, Strašlivá podívaná, Vojta Kiďák Tomáško nebo domácí kapela Alison, moderuje Aleš Pokorný. Vstupné je 140 korun v předprodeji (na místě 190 korun), děti do patnácti let mají vstup zdarma.

Více

Publikováno 14. 7. 2015 8:40

Místní akční skupina Sokolovsko vydala nové číslo časopisu

Nové číslo časopisu Leader vydala Místní akční skupina Sokolovsko. Obecně prospěšná společnost, jejímž cílem je rozvoj regionu, přichází s informacemi z valné hromady MAS, zprávou z pracovního setkání k projektům v době udržitelnosti, zmiňuje se o vzdělávacích projektech zaměřených na dopravní výchovu a zdravý životní styl školáků. Bulletin se zabývá také projektem Originální produkt Sokolovska, do kterého se zapojili první výrobci. Další číslo časopisu vyjde letos na podzim.

Více

Publikováno 10. 7. 2015 12:33

Do Kraslic v sobotu na revival festival

Velký festival revivalových kapel se uskuteční v sobotu v Kraslicích. V zahradě zdejšího kulturního domu vystoupí od 16 hodin skupiny Red Hot Chili Peppers, Pink, Ozzy Osbourne. Wanastovi Vjecy a Iron Maiden. Vstup do areálu pořadatelé umožní od 15 hodin, prvních dvě stě diváků dostane dárek. V předprodeji lze vstupenky pořídit za 180 korun (například v Kulturním a informačním centru v Kraslicích), na místě pak za 230 korun.

Více

Publikováno 8. 7. 2015 11:10

Olovská sklárna Flabeg hledá dělníky a brigádníky

Dělníky do hlavního pracovního poměru ale i sezonní brigádníky na léto hledá společnost Flabeg Czech v Oloví. Firma, která se zabývá výrobou skla a zrcadel pro automobilový průmysl, inzeruje, že přijímá zaměstnance do třísměnného provozu na pozice dělník (dělnice) a strojník (strojnice) ve sklářské výrobě. Podmínkou pro sjednání smlouvy do hlavního pracovního poměru je aspoň výuční list a úspěšné absolvování lékařských prohlídek. Kontakt na personální oddělení firmy - 357 072 548.

Více

Publikováno 8. 7. 2015 10:50

Přebuz zve na nohejbalový memoriál Václava Kružíka

Nohejbalový turnaj trojic pořádá pro veřejnost v sobotu 18. července město Přebuz spolu s místním penzionem Kovářská bouda. Zájemci o účast v jubilejním 10. ročníku memoriálu Václava Kružíka se mohou hlásit v Kovářské boudě na telefonu 352 695 264. Už o den dříve – v pátek 17. července od 20 hodin - se účastníkům turnaje a přátelům o zábavu v penzionu postará kytarista Hustej Wimpy.

Více

Publikováno 3. 7. 2015 8:46

Nepřetržitá prázdninová výluka na železnici Sokolov - Kraslice

Po celé prázdniny nepojedou vlaky na trase ze Sokolova do Kraslic. Železniční dopravce GW Train Regio upozorňuje na nepřetržitou výluku, která kvůli opravám tunelu a úržbě traťové i silniční infrastruktury platí od 29. června do 31. srpna. Vlaky budou nahrazenautobusovou dopravou. V autobusech platí stejný cenový tarif jako na železnici bez ohledu na najetou delší trasu. Jezdí se ale podle výlukového jízdního řádu.

Více

Publikováno 30. 6. 2015 10:20

Tisíc aut na Kraslicku bez registrace. Řidiči mají na nápravu pár dnů

Téměř tisícovka aut s nedokončenou registrací jezdí podle statistik úřadů na Kraslicku. Čas na nápravu mají řidiči těchto 957 vozidel už jen do konce června 2015. Pokud do té doby nenavštíví odbor dopravy Městského úřadu Kraslice a vůz nezaregistrují, od 1. července jejich auta administrativně zaniknou, nesmí na silnici a už nebude možné je znovu zaregistrovat. Problém se zřejmě stále týká řady motoristů, jejichž vozidla nejsou odstavena, ale mají platnou technickou prohlídku a jsou používána.

Více

Publikováno 23. 6. 2015 7:40

Tak šel čas. Rotava vystavuje historické fotografie

Kde se podívat, jak město Rotava vypadalo dříve? Zavítejte do neděle 28. června do sálu zdejšího Slovanského domu na výstavu starých fotografií s názvem „Jak šel čas Rotavou ve fotografii“ spojenou s ukázkou retro předmětů. Můžete se těšit na nepřeberné množství starých snímků, ze kterých zjistíte, jakou měla Rotava kdysi tvář, kdo tu žil a možná dnes ještě i žije. Třeba na fotografiích poznáte i sebe nebo své známé. Výstava je také spojená s ukázkou retro předmětů.

Více

Publikováno 23. 6. 2015 7:21


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

logo smok 9 listu[1].pngLogo DSMOK